» » » Журналістів не пускають на судове засідання у справі Юрія Одарченка
17-04-2013, 10:29

Журналістів не пускають на судове засідання у справі Юрія Одарченка

1.2т

Біля будівлі суду, де має проходити судове засідання за позовом Горбатого до Центральної виборчої комісії, вже зібралося понад 300 прихильників «Батьківщини».

Приміщення суду охороняється міліцією, яка вишикувалась у два ряди, перед входом до суду, блокуючи прохід і пропускають тільки пресу. 6 автобусів міліції знаходяться по вулиці Каменєва. На подвір’ї також перебуває понад 50 міліціонерів, повідомляє Byut.com.ua.

Біля будівлі суду проходить мітинг на підтримку Юрія Одарченка. Люди скандують «Руки геть від Одарченка!».

Незважаючи на те, що вчора були численні клопотання від представників ЗМІ стосовно допуску та висвітлення судового процесу, судовий розгляд призначено у маленькій кімнаті, у якій фізично не може поміститися потрібна кількість журналістів.

Канцелярія суду не приймає клопотання від журналістів щодо висвітлення судового процесу оскільки вони вимагають доручення від телевізійних каналів, «які мали б доручити журналістам висвітлювати судове засідання»

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: МЕДВЕДЧУК О ЕС: НОВЫЕ СМЫСЛЫ КИЕВА

Нагадаємо, що сьогодні зранку Окружний адміністративний суд м.Києва розпочинає розгляд справи щодо позбавлення мандата народного депутата від «Батьківщини», голови Київського партосередку «Батьківщина» Юрія Одарченка.

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram