Кличко повідомив про підписання важливого меморандуму

29-06-2017, 21:13 / Автор: Влад Максімов
/
Читати українською
Кличко повідомив про підписання важливого меморандуму
2.7т

Київський міський голова Віталій Кличко від імені Асоціації міст України підписав меморандум про співпрацю між асоціаціями органів місцевого самоврядування України, Грузії, Молдови і Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи. 

У підписанні також взяли участь Давіт Джикія, президент Національної асоціації місцевих влад Грузії (NALAG), Тетяна Бадан, Президент Конгресу місцевих влад Молдови (CALM), та Андреас Кіфер, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Віталій Кличко наголосив, що підписання меморандуму – це ще один крок до того, щоб зробити роботу місцевої влади більш ефективною.

"Місцева влада найбільш наближена до людей і відчуває всі проблеми і зміни, які відбуваються на місцях. І наше ключове завдання – забезпечити прозорість та відкритість процесів управління. Забезпечити участь громад в ухваленні рішень, які впливають на життя людей. Адже саме для цього у наших країнах були створені асоціації місцевих органів влади", – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що столична влада сьогодні показує приклад іншим містам України як забезпечити прозорість усіх управлінських процесів і використання бюджетних коштів, налагодити співпрацю з громадою тощо.

"Впевнений, що разом із асоціаціями органів місцевого самоврядування Грузії та Молдови та за підтримки Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи ми зможемо ефективно вирішувати всі ті проблемні питання, які постають перед нами, та проваджувати програми розбудови місцевих громад. Втілювати ефективні проекти, запроваджувати зміни, яких очікують люди", – наголосив Віталій Кличко.

Давіт Джикія підкреслив важливість підписання меморандуму, адже він дасть можливість на новому якісному рівні напрацьовувати ефективні рішення на благо громад.

Тетяна Бадан зазначила, що підписання документу є важливим і для Конгресу місцевих влад Молдови, адже це, насамперед, – платформа для спілкування, обміну досвідом та пошуку спільних підходів для того, щоб голос місцевого самоврядування почули.

У свою чергу Андреас Кіфер привітав країни з підписанням і пообіцяв сприяння з боку Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи щодо підтримки місцевої влади, щоб та могла ефективно реалізовувати очікування та потреби людей, а також у розвитку демократичних процесів на місцевому рівні.

У коментарі журналістам Віталій Кличко наголосив, що для України важливим є досвід Молдови та Грузії, які пройшли значний шлях та досягли успіхів, закладаючи фундамент змін на місцевому рівні.

"Ми прагнемо, щоб наша країна стала справді європейською державою, і від місцевого самоврядування залежить дуже багато. Адже кожен громадянин повинен відчувати, що впливає на процеси, які відбуваються в його місті. Це дасть додатковий поштовх для розвитку місцевого самоврядування, що є базисом для великих змін у всій країні", – підкреслив мер.


Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Коли, на вашу думку, можливе закінчення війни в Україні?
Последние новости
10:42
В Белом доме появилось фото Путина
116
10:23
УЗ временно изменяется график движения поездов
168
10:04
По всей стране ожидается ослабление морозов: прогноз погоды на сегодня
161
09:45
В США назвали общее количество жертв войны в Украине
283
09:26
Гороскоп на 28 января: прогноз для всех знаков зодиака
291
09:07
РФ вновь атаковала Киев ударными беспилотниками, повреждена многоэтажка
209
08:57
Финнов попросили не громить "непобедимую" армию США во время учений НАТО, - The Times
304
08:34
Политолог оценил сообщения США о «близости» встречи Зеленского и Путина
262
08:13
"Мир приближается": Трамп выразил надежду на близкое завершение войны в Украине
405
07:58
Показатель для расчета пенсии в Украине значительно вырос в 2025 году: какую сумму зафиксировали
405
07:36
Переговоры в Абу-Даби: РФ смягчает жесткую риторику, но только за закрытыми дверями — источники
357
07:14
Авианосец, ПВО и самолеты: США перебрасывают в Иран военную технику на фоне убийства режимом протестующих — The Economist
724
22:57
Чат-боты чрезмерно "ласковы": Папа Римский предупредил об опасности ИИ
434
22:43
Погода дарит Украине "плюсы": прогноз на 28 января
392
22:19
Мощная магнитная буря накроет Землю: когда и чего ожидать
669
22:03
Россияне ударили беспилотником по поезду на Харьковщине: что известно
463
21:58
Путин не может закончить войну против Украины: эксперт назвал топ-7 причин
1.3т
21:33
Сколько молодежи уехало из Украины: нардеп назвал шокирующие цифры за полгода
576
21:14
Польша создала крупнейшую армию в ЕС, но оказалась не готова к новой угрозе, - WP
924
20:56
Премьер Финляндии назвал страну, которая может помочь положить конец войне в Украине
672
20:41
"Нафтогаз" подтвердил атаку на свое предприятие в Бродах
510
20:18
Спецпредставитель Путина сорвался и устроил скандал из-за одного из условий мира
3.6т
20:01
"Шахеды" со Starlink представляют большую опасность: "Флэш" объяснил, как их обезвредить
618
19:54
Гороскоп на 28 января: прогноз для каждого знака зодиака
937
19:35
В Киеве на левом берегу без отопления остаются 926 домов, - Зеленский
397
19:16
США развернули системы ПВО вблизи Ирана, - The Economist
563
18:57
Как в классических сельских уборных: чиновник рассказал о худшем сценарии для столичной Троещины
558
18:38
Названы знаки зодиака, которые до конца года смогут кардинально изменить судьбу
1.1т
18:19
В Запорожье подросток устроил стрельбу около дома и подстрелил себя
441
18:00
В Черкасской области в ходе спецоперации погибли четверо полицейских
633
17:41
Украину накрыли ледяные дожди: как долго продержится непогода
634
17:22
Цены на сигареты повысятся: сколько придется платить
682
17:03
Подписано знаковое соглашение между ЕС и Индией
486
16:44
Названы самые популярные авто в мире в 2025 году
485
16:25
В Украине ожидается новая волна холода: когда потепление закончится
717
16:06
Гороскоп таро на неделю: чего ожидать каждому знаку зодиака
1.1т
15:47
Германия усиленно готовится к полномасштабному нападению РФ, - The Times
526
15:28
Рейтинг поддержки Трампа в США упал до рекордно низкого уровня, - Reuters
589
Больше новостей

Продолжая просматривать vesti-ua.net Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности и согласны с использованием файлов cookie