Депутат від Слуги народу Максим Гузенко фальсифікує вибори на Сумщині

21-11-2020, 13:45 / Автор: Артем Шах
/ Источник: From-ua.com /
Читати українською
Депутат від Слуги народу Максим Гузенко фальсифікує вибори на Сумщині
2.4т

Історія з перерахунком голосів на виборах до Буринської об’єднаної територіальної громади, що на Сумщині, наближається до завершення. 20 листопада Буринська територіальна виборча комісія припинила перерахунок. У підсумку були перераховані голоси на шести виборчих дільницях. Суттєвих порушень, які б вплинули на результат волевиявлення, не встановлено.

Однак, голова Буринської ТВК Любов Булава не поспішає оголошувати офіційні результати виборів. Засідання ТВК закрили аж до 23 листопада. Попри те, що комісія має працювати без перерв аж до встановлення остаточних результатів. Місцеві підозрюють: основна причина затягування процесу встановлення результатів волевиявлення – спроба знайти «нові» порушення, які дали б ЦВК підстави оголосити перевибори до Буринської ОТГ.

Нагадаємо, в містечку Буринь, що на Сумщині, третій тиждень не можуть оприлюднити офіційні результати місцевих виборів. Причина: тотальний програш провладної партії та спроба сфальсифікувати волевиявлення людей.

«Результати виборів були оголошені в районі 22 години 06.11.2020. Голова Буринської ТВК Зоя Криводід робила все, щоб зірвати встановлення результатів виборів. Так приблизно о 18 годині заявила, що бланків для протоколів немає! Бланки роздрукували через приватну друкарню ближче до 22 години! Тобто голова БуринськоЇ ТВК зранку 06.11.2020 навіть не планувала встановлювати результати виборів! Під час роботи комісії постійно бігала консультувалась незрозуміло з ким», - розповідає перший заступник Буринського міського голови Євген Базима.

Згідно з оголошеними результатами, абсолютну більшість у Буринській об’єднаній територіальній громаді отримала «Батьківщина» - понад 40% (усього 26 депутатів). Тоді як «Слуга народу» фінішувала третьою, лише з 4-ма обранцями.

За словами Євгена Базими, після оголошення результатів почались спроби заблокувати встановлення офіційних результатів. До Сумського окружного адміністративного суду звернулись з позовом щодо бездіяльності Буринської ТВК. Суд став на сторону позивача, і ЦВК вирішила розпустити комісію і утворити її заново. До нового складу ТВК увійшли аж 5-ро кандидатів у депутати до Буринської ОТГ.

«Це прямий конфлікт інтересів! Як може кандидат в депутати об`єктивно та неупереджено діяти як член ТВК?! Ніяк! Адже він прямо зацікавлений в результатах виборів. До речі ст.34 Виборчого кодексу прямо забороняє кандидатам в депутати бути членами виборчої комісії. 11.11.2020 перше засідання нової комісії не відбулось - колишня голова Буринської ТВК печатку, документацію, та ключі від приміщення не передала. Члени ТВК від зелених та їх спільників не з`явились. По суті відбувається правовий бєспредєл», - розповідає заступник міського голови.

Наприклад, за рішення ТВК про перерахунок голосів, а відтак і спробу відправити ОТГ на перевибори, проголосували 7 членів комісії, проти – 6. Олена Казачанська підтримала перерахунок, хоча є членом комісії незаконно, розповідають місцеві. Бо вона одночасно представляє інтереси і «Слуги народу», і Радикальної партії Олега Ляшка. Євген Базима звернувся зі скаргою до ТВК. Але скаргу відхилили. Зокрема, з допомогою голосу вже згаданої Олени Казачанської, яка брала участь в розгляді скарги щодо себе. Після цього Базима звернувся вже до поліції.

«Зрозуміло, що весь цей цирк зі зміною голів Буринської ТВК та членів комісій може робити людина , яка має виходи на ЦВК і на правоохоронну систему. Чи випадково представники народного депутата приїхали в Буринь , думаю ні. Питання про заміну членів комісії та голови ТВК вирішується в Києві, а отже всі ниточки ведуть в Київ. Кому вигідно і хто має можливість? Питання: а чим дії партії «слуга народу» кращі, ніж дії Лукашенка в Білорусі», - продовжує Базима.

За «цирком» в Бурині ймовірно стоїть нардеп Максим Гузенко, розповідає депутат Сумської обласної ради Семен Салатенко. Причина: Гузенко має в Буринській ОТГ «економічний» інтерес, а саме півтори тисячі гектарів сільськогосподарських угідь в селі Дяківка. За інформацією видання «Чесно», Гузенко увійшов у топ-10 депутатів Верховної Ради, які задекларували найбільше земельних ділянок. Займається аграрним бізнесом. Директор та власник ТОВ «Агрохім-Партнер», фермерського господарства «Натон», засновник ТОВ «Агро Контур» та кількох інших аграрних підприємств.

Фактично у Бурині на Сумщині коаліція «Слуги народу», Євросолідарності та колишніх регіоналів намагається піддати ревізії позицію виборців прикордонного краю, створюючи пояс нестабільності на північному сході України, пояснюють місцеві депутати. За цими політичними силами стоять нардепи Ігор Молоток, Андрій Деркач та Максим Гузенко, підсумовують місцеві.


Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Коли, на вашу думку, можливе закінчення війни в Україні?
Последние новости
14:49
Цены на продукты: к зимним праздникам будет подорожание - эксперт
127
14:30
Землю уже завтра накроет мощная магнитная буря
201
14:11
Перемирие Трампа сорвалось: Таиланд нанес авиаудары по Камбодже
259
13:52
Курс доллара и евро: валюта стала дешевле в начале недели
244
13:33
Гороскоп на 8 декабря по картам таро: прогноз для всех знаков зодиака
286
13:14
Погода на этой неделе: подробный прогноз на ближайшие дни
235
12:55
Россия поставляет газ в Китай в обход санкций, - Вloomberg
235
12:36
Тимошенко раскритиковала идею власти ввести НДС для ФЛП
360
12:17
Российские войска вновь атаковали дронами Фастов
235
11:58
Путин не принял "мирное соглашение" Трампа и может поплатиться за это, - The Guardian
589
11:39
Выплаты 6500 гривен: на что можно потратить деньги
327
11:20
Астрологи уточнили, какому знаку зодиака повезет 8 декабря
447
11:01
США отсекают Европу от мирных переговоров по Украине - Le Monde
322
10:42
Существенных осадков не ожидается: синоптики дали прогноз на сегодня
230
10:23
Трамп-младший сделал ряд скандальных заявлений о войне в Украине
469
10:04
Обстрел Ахтырки на Сумщине: в многоэтажке возник пожар
312
09:45
Новая стратегия национальной безопасности США: Кремль прокомментировал документ
365
09:26
Гороскоп на 8 декабря: прогноз для всех знаков зодиака
635
09:07
В Чернигове возросло количество пострадавших после падения дрона
316
17:58
РФ объявила "Мадяра" в международный розыск: Бровди иронично ответил
629
17:36
Финансовый гороскоп на неделю с 8 по 14 декабря
1.5т
17:14
В Судане боевики атаковали больницу и садик: 116 погибших, среди них - 46 детей
788
16:57
В Украину придут снег и мороз: названа дата похолодания
2.1т
16:43
Орбан обвинил Европу в подготовке к войне и заговорил о сотрудничестве с РФ
775
16:03
В Украине учредили новую награду "Громада-спаситель": кому посвящена
446
15:56
Любовный гороскоп на неделю с 8 по 14 декабря
564
15:31
Президент Чехии: если Путин победит в Украине, мы все проиграем
744
15:09
Туск намекнул, что Навроцкий участвовал в мероприятии, оплаченном россиянами
626
14:56
Оккупанты ударили по плотине Печенежского водохранилища на Харьковщине: движение перекрыто
1.2т
14:41
ГУР на Херсонщине взорвали авто с оккупантами, которые причастны к преступлениям в Буче
543
14:18
В районе Купянска россияне наладили свою логистику "через трубу" — Машовец
741
14:03
Украинские удары наносят России больше потерь, чем все мировые санкции, – Буданов
603
13:57
Переговоры по завершению войны России против Украины якобы уже выходят на финишную прямую
1.9т
13:33
Туск обратился к США: Европа - ваш ближайший союзник, а не проблема
579
13:13
Президент Словакии против финансирования оружия для Киева: "Это лишь продлевает конфликт"
669
12:58
Европа убеждает Зеленского не соглашаться на вывод войск из Донбасса, - Bloomberg
884
12:43
Билецкий создает Ветеранский корпус для всех подразделений Сил обороны
641
12:19
ВСУ выбили оккупантов из Тихого, что на Днепропетровщине
581
Больше новостей

Продолжая просматривать vesti-ua.net Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности и согласны с использованием файлов cookie