Новости Украины || Вести-UA


4-10-2019, 14:31

Лобіювання інтересів Фукса і Януковича: INTEGRITES спростувала свою причетність

427

Фірма INTEGRITES спростувала інформацію про причетність до неправомірних дій, пов’язаних з Міністерством юстиції чи АРМА.

Про це компанія повідомила на своєму сайті. Відзначимо, що компанія фігурувала в розслідуванні OBOZREVATEL щодо лобіювання інтересів президента-втікача Віктора Януковича та олігарха Павла Фукса.

"Згаданий в публікаціях Андрій Гайченко працював у фірмі лише 4 місяці у 2018 році, Володимир Павленко не працює в фірмі вже рік. INTEGRITES категорично заперечує закиди щодо нібито співпраці з обома експрацівниками після їх звільнення", – сказано в повідомленні.

"Новий склад Міністерства юстиції псує перспективи тих, хто довгий час контролював різні процеси у відомстві та заробляв на них… Ми розцінюємо атаку як спробу скомпрометувати не лише нас, а й міністерство, а також зберегти сферу впливу. INTEGRITES суворо дотримується стандартів комплаєнс у своїй роботі, переважна більшість наших клієнтів – міжнародні компанії, в яких немає жодного інтересу ані в Міністерстві, ані в АРМА", – заявив керуючий партнер INTEGRITES Олексій Фелів.