Новости Украины || Вести-UA


27-10-2017, 20:33

"Не залишилося навіть вікон": бізнесмен із Донбасу розповів, який "рускій мір" насправді

1.2т

Підприємець із Горлівки Віталій Мінзюк відверто розповів про мародерство терористів "ДНР", які розграбували його бізнес, а також повідав про інші негативні наслідки "руского міра".

Відеозапис з інтерв'ю Мінзюка на своєму YouTube каналі опублікував український блогер і журналіст Денис Казанський.

"На відео підприємець розповідає, як бойовики Безлера вкрали продукцію його заводу, як він ходив до Стрєлкова повертати вкрадене, як ДНРівці самі обстрілювали з "Градів" підконтрольну їм же територію, а також описує інші радощі життя, які принесли з собою на Донбас "визволителі", - розповів Казанський на своїй сторінці у Facebook.Блогер зазначив, що бізнесмен не є українським націоналістом, а його дружина на момент початку війни на Донбасі і зовсім мала російське громадянство.

"Це була сім'я звичайних підприємців із Донбасу, яка постраждала навіть не за свою нелояльність до ДНР, а просто тому що її майно стало ласим шматком для мародерів", - розповів Казанський.

Віталій Мінзюк розповів, що його бізнес у Горлівці тепер повністю розграбований, а підприємство випотрошили.

"Не залишилося навіть вікон - тільки коробки будівель. Це все, що потрібно знати про "боротьбу з фашизмом", на яку нібито піднявся донецький народ", - прокоментував Казанський.

Як зазначив блогер, зараз Мінзюк проживає в Київській області, де почав знову займатися бізнесом.