Точність просто вражає: єгипетський гороскоп за датою народження

Инна Волева, Вести-UA.net
3-09-2017, 17:25
Точність просто вражає: єгипетський гороскоп за датою народження
14.2т

Єгипетський гороскоп за датою народження вражає точністю, пише Бджола.

Мабуть, щось ці єгиптяни все-таки знають...

Ніл (1-7 січня, 19-28 червня, 1-7 вересня, 18-26 листопада)

Ніл - це джерело життя, родючості і багатства в Єгипті. Богу Нілу древні єгиптяни поклонялися і молилися в пошуках джерела життя і процвітання.

Представники цього знака відрізняються імпульсивністю і пристрасністю. Їм не підходять професії, де потрібно сидіти на одному місці і день у день здійснювати одні й ті ж маніпуляції, спілкуючись з одними і тими ж людьми. Їм без праці вдається зміна діяльності, і вони з легкістю адаптуються до будь-якої ситуації. Їх девіз - зроби, щоб потім не шкодувати, що не зробив. Дуже добре ставляться до близьких, ніколи не залишать їх у біді. Але пристрасне прагнення допомагати всім оточуючим може привести до негативних наслідків - ними можуть скористатися.

Надздібність - дар лікувати людей. Завдяки своєму активному і великому біополю, вони можуть знімати біль за допомогою рук. Поруч з ними люди відчувають себе добре і спокійно.

Характерні риси - життєрадісність, цілеспрямованість, непоступливість, імпульсивність.

Амон-Ра (8-21 січня, 1-11 лютого)

Амон-Ра - бог сонця, творення і розмноження. Бог-захисник, якого представляють як чоловіка з головою прикрашеною баранячими рогами, іноді замість голови - сонячний диск.

У будь-якій сфері життя і в будь-якій справі люди, народжені під цим знаком, прагнуть до лідерства і, як правило, у них це виходить. Найчастіше вони обирають такі професії, де зможуть проявити свої таланти в повній мірі. Заради успіху, готові згорнути гори. У променях слави і сонця цю людину все прагнуть бути йому врівень, саме тому люди тягнуться до нього.

Надздібність - дар передбачати майбутнє.

Характерні риси - сміливість, життєрадісність, мудрість, дипломатичність, харизма, вміння переконувати і заспокоювати людей.

Мут (22-31 січня, 8-22 вересня)

Богиня мати - дружина бога сонця. Одна з найбільш владних богинь в єгипетській міфології. Уособлювала собою суворість і справедливість. Її зображували з двома коронами на голові або у вигляді левиці.

Люди, народжені під заступництвом цієї богині, володіють неабияким здоров'ям і фізичною силою. Найчастіше вибирають екстремальні види професії - стають випробувачами, експериментаторами. Такі люди несуть прогрес. Позбавлені емоційності і чутливості. З вимогливістю ставляться до себе і оточуючих. Але не завжди бувають впевнені в собі і схильні до різких перепадів настрою.

Надздібність - дар заздалегідь відчувати неприємності.

Характерні риси - з обережністю підпускають до себе людей, потайливі, схильні до самоаналізу.

Геб (12-29 лютого, 20-31 серпня)

Геб - бог землі, рослин і мінералів, символ міцних союзів. Зображувався у вигляді людини з червоною короною на голові.

Народжені в ці дні - тонкі і добрі натури, що володіють підвищеною чутливістю. З них часто виходять гарні психологи, педагоги та громадські діячі. Друзі завжди йдуть до них за порадою і діляться всіма своїми проблемами. Партнера для життя вони вибирають під стать собі - чутливого і емоційного.

Надздібність - дарувати життя будь-якій рослині. Земля ділиться з такими людьми своєю енергією і силою.

Характерні риси - доброта, чутливість, довірливість, бажання допомогти і зробити світ кращим.

Ізіда (11-31 березня, 18-29 жовтня, 19-31 грудня)

Уособлення жіночності, любові і материнства. Захищає новонароджених і мореплавців. Її зображують у вигляді жінки з рогами, між яких світиться сонячний диск, на колінах зображують її сина. Дружина бога Осіріса.

Її підопічні випромінюють тепло і любов до всього живого. Вони часто стають хорошими педагогами. Живуть, радіючи життю і насолоджуючись усіма її дарами. Вони спокійні, щедрі і довірливі. Особливо пощастило жінкам, які народилися під заступництвом богині Ізіди. Вони стають прекрасними берегинями сімейного вогнища. Але якщо партнер не заслуговує їх любові, вони не будуть мучити себе і виберуть життя на самоті.

Надздібність - приносити всім удачу.

Характерні риси - життєрадісність, відкритість, оптимізм.

Осіріс (1-10 березня, 27 листопада - 18 грудня)

Бог Осіріс є символом родючості. Був найбільшим правителем, і був убитий своїм братом, його оживила дружина Ізіда, після чого він став покровителем мертвих.

Народжені під заступництвом Осіріса, стають чудовими ораторами, хорошими організаторами і красномовними політиками. Від цих людей складно щось приховати, вони володіють неабияким розумом. Беруть від життя все і не бояться ризикнути. Завжди знайдуть вихід зі сформованої ситуації.

Надздібність - бачити людей наскрізь.

Характерні риси - цікавість, впевненість в собі і в своїх силах, енергійність.

Тот (1-19 квітня, 8-17 листопада)

Бог захисник вчених і дослідників. Бог знань. Тот був порадником Осіріса і покровителем його сина Гори. Зображувався у вигляді людини з головою ібіса. Він допомагав людям оволодіти листом, арифметикою, точними науками, ліками.

Його підопічні наділені неабияким логічним мисленням, заповзятливі, цікаві. Завжди прагнуть докопатися до правди. Вони часто присвячують себе науковій діяльності, педагогіці і філософствуванню. Уміють приховувати свої недоліки. У любові віддаються повністю і беззастережно.

Надздібність - дар переконання. Такі люди нерідко опановують техніку гіпнозу.

Характерні риси - привабливість, скромність, цікавість.

Анубіс (8-27 травня, 29 червня - 13 липня)

Бог, який готував людей до вступу в царство мертвих. Він влаштовував церемонію і муміфіцирував померлих. Зустрічаючи їх у підземних врат, здійснював над ними суд. Він зображувався у вигляді дикої собаки з витягнутою мордою і загостреними вухами.

Його підопічні мають сарказм, уміння у важких життєвих ситуаціях знайти привід посміятися. Велика працездатність відзначається в пізній час доби і вночі. Вранці та вдень вони люблять поспати. Воліють працювати на самоті, а не в команді. Дуже серйозно ставляться до вибору партнера, тому що вибирають раз і на все життя.

Надздібність - дар розпізнати правду від брехні.

Характерні риси - загострене почуття справедливості, ідеалістичність, непохитність.

Сет (28 травня - 18 червня, 28 вересня - 2 жовтня)

Сет - бог темряви, пустелі і свободи, бурі і війни. Після вбивства свого брата Осіріса, він був вигнаний в пустелю і приречений на життя в самоті.

Люди, народжені під його заступництвом, відрізняються амбітністю, впевненістю у своїй правоті. Вони часто займають значимі посади, і досягають великих висот. Постійно долають перешкоди, які самі ж і знаходять. Люблять копатися в собі і в своїх минулих помилках. У любові виникають складнощі через надмірну ревнивість.

Надздібність - дар читати знаки долі.

Характерні риси - імпульсивні, ревниві, егоїстичні.

Бастет (14-28 липня, 23-27 вересня, 3-17 жовтня)

Бастет - богиня родючості та любові. На фресках вона зображувалася з головою кішки.

Її підопічні мають тонке чуття і інтуїцію, проникливі, чарівні і притягують до себе людей. Жінки, народжені під заступництвом Бастет, стають прекрасними матерями і дружинами, досконало опановують істинно жіночі професії. Трохи полохливі і обережні. До рідних і близьких відносяться з теплотою, розумінням та любов'ю. У партнері шукають людину, яка б оцінила їх чуттєвість і ніжність.

Надздібність - дар приносити спокій і мир.

Характерні риси - чарівність, грація, щедрість, дипломатичність.

Гор (1-7 травня, 20-30 квітня, 12-19 серпня)

Гор - бог неба, зірок, захисник фараонів, син Осіріса й Ізіди. Зображується у вигляді людини з соколиною головою.

Його підопічні здебільшого творчі особистості, з багатою фантазією і великою уявою. Завдяки своєму дару ладити з тваринами стають прекрасними дресирувальниками і зоологами. Стрімко йдуть до своєї мети, не бояться перешкод і труднощів. Крім того люблять керувати всім самостійно, через це нерідко виникає проблема у взаєминах з людьми, яких напружує їх влада. Схильні до скороминущих захоплень і любові з першого погляду, що з віком проходить.

Надздібність - дар розуміти мову тварин. Тварини тягнутися до таких людей і з радістю виконують їх команди.

Характерні риси - шляхетність, оптимізм, вміння радіти життю, прагматичність, відповідальність.

Секмет (29 липня - 11 серпня, 30 жовтня - 7 листопада)

Секмет - богиня війни. Її ім'я в перекладі означає міць і сила. В її владі були людські біди, вона приносила посухи і епідемії. Але також могла вилікувати людей від хвороб і позбавити від негод. Її принципом була справедливість. Зображувалася у вигляді жінки з головою лева.

Її підопічні вимогливі до себе і оточуючих. Добре увіллються в професію, де потрібно багато спілкуватися з людьми і працювати в команді. Вміють самостійно приймати важливі рішення, не чекаючи чийогось схвалення. Завжди досягають успіху, тому, що удача супроводжує їм практично у всьому.

Надздібність - везіння, вміння з'являтися в потрібному місці в потрібний час.

Характерні риси - пристрасність, непохитність, гордість, чесність, обережність.

Напомним, Украина не планирует наступление на Донбассе - Кулеба.

Ранее Вести-ua.net писали, Закон про безправну працю.

Также Вести-ua.net сообщали, В 2014 такого не было: миру указали на важный нюанс в поведении РФ.


Надо ли Владимиру Зеленскому идти на второй срок?
Последние новости
08:58
Украинские заробитчане нужны: что будет с работой в ЕС после снятия карантина
510
08:47
Астрологи назвали 5 Зодиаков, жизнь которых резко изменится в мае
984
08:36
Чего Украине ждать от Путина: озвучен наиболее вероятный сценарий
634
08:25
COVID убил роженицу, вынашивавшую двойню: дети живы
589
08:14
Дождь, снег и штормовой ветер: погода испортится почти во всех регионах
628
08:03
День Марии Египетской: 14 апреля нельзя нарезать хлеб, можно только ломать
594
07:45
Антипасха в 2021 году: главные традиции и запреты этого дня
717
07:40
Как правильно употреблять семена льна и почему они считаются полезными
664
07:37
Знаки Зодиака, которые считаются невыносимыми невестками
931
07:30
Вкусный сидр: каким бывает и как его правильно пить
658
07:24
Почему имбирь особенно полезен для женского здоровья
738
07:19
Как "изгнать" муравьев из огорода: необычный метод
844
06:51
На заметку: как нужно обработать лук перед посадкой
797
06:30
Вещи, которые не принято было делать в советских семьях
1.3т
06:18
Названы самые "неуловимые" знаки Зодиака
05:49
"Не так уж и безобиден ": нарколог назвал самый вредный алкоголь
966
05:25
О чем может «рассказать» боль в затылочной части головы
05:13
Восемь вещей, которые лучше не хранить в ванной комнате
966
04:52
Что делать, если во время приседаний болят колени
978
04:30
Василиса Фролова впервые показала лицо своего сына
916
04:11
Как побороть панику: простые и эффективные советы
03:37
Зубная боль может сигнализировать о наличии опасной болезни
03:12
Леся Никитюк показала, как выглядела 20 лет назад
02:45
Женские знаки Зодиака, которые привыкли держать мужчин под каблуком
1.2т
01:56
Знак Зодиака, который астрологи называют самым воспитанным
1.1т
00:40
Полякова угодила в конфуз в прямом эфире
1.1т
23:52
Как Россия "украла" трех богатырей: киевских былинников "перенесли" в Заонежский край
1.1т
23:41
Самые трусливые: эти Зодиаки паникуют при малейших проблемах
1.2т
23:30
Семь законов Судьбы: не ломайте их - и все будет хорошо
1.3т
23:19
В Харькове девочка просила прохожего довести пьяную маму домой
1.1т
23:08
Штепа, Гиркин, Славянск: 7 лет назад началась война на Донбассе
1.1т
22:57
"Ваше время закончилось": в Москве избили сына Жириновского
1.8т
22:46
Валютные кредиты: украинцам разрешили реструктуризировать долги
1.1т
22:35
Плакать или терпеть: что лучше для здоровья
1.1т
22:24
От 85 до 850 грн: кому в бюджете заложено увеличение пенсии
1.2т
22:13
В Харькове всплеск "автопатриотизма": машины с росномерами выставляют флаги Украины
1.7т
22:02
Холодный фронт выгонит последнее тепло: кому ждать снега, а кому – дождя
1.2т
21:53
Шойгу: Россия перебросила на свои западные границы две армии
1.2т
Больше новостей

Продолжая просматривать Вести-UA.net Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности и согласны с использованием файлов cookie