П'яний водій зніс двох дітей: стали відомі шокуючі подробиці смертельної аварії

5-07-2017, 10:02 / Автор: Ілько Северин
/
Читати українською
П'яний водій зніс двох дітей: стали відомі шокуючі подробиці смертельної аварії
Сашко зі своєю мамою в лікарні
2.7т

У селищі Народичі Житомирської області п'яний водій-бізнесмен буквально зніс мікроавтобусом двох малолітніх дітей.

Про це повідомляють "Факти й коментарі".

Трагедія сталася 25 червня в розпал свята – сім’я із села Народичі планувала відзначити 29-річчя вагітної родички Іванни Кучер.

В розпал свята жінка дізналася, що її трирічний син травмований, а його двоюрідний шестирічний братик загинув.

"Я з ранку поралася на кухні, готувала частування для гостей. Спочатку прийшли найближчі родичі, принесли подарунки, квіти. Святкувати планували ближче до вечора. Настрій у всіх був чудовий", – розповіла жінка.

Трирічний Сашко ж пішов грати до двоюрідного брата – шестирічного Павлика, який жив по сусідству.

"Пам'ятаю, поглядала на годинник, що пора б синочку повернутися додому. Йому потрібно було поїсти і хоч трішки поспати. Трирічний Сашенька, мабуть, відчуваючи, що мама турбується, попросив братика відвести його додому. Павлик узяв малюка за руку, і вони пішли вздовж узбіччя. Діти не дійшли до будинку всього кілька метрів", – розповіла жінка.

За словами очевидців, коли діти йшли узбіччям, вулицею на великій швидкості рухався мікроавтобус. Він не впорався з керуванням і врізався в купу дров, складених на узбіччі. Після цього машина знесла двох малюків. Шестирічного Павлика затягнуло під автомобіль, а трирічного Сашка, навпаки, підкинуло в повітря і відкинуло на велику відстань. Пізніше з'ясується, що саме це врятувало дитині життя.

Дітей після цього госпіталізували. Але лікарям не вдалося врятувати 6-річного Павла – травми несумісні з життям. Трирічний Сашко ж вдало переніс операцію.

Як зазначила Кучер, водій був настільки п’яний, що буквально вивалився із кабіни після того, наїхав на дітей.

"Все сталося на очах у хрещеної матері загиблого Павлика. Хлопчики грали у неї на подвір'ї. Потім вони попрямували до нас додому. Дітки маленькі, але правила дорожнього руху знають. Вони йшли правильно, узбіччям дороги, назустріч транспорту, що рухається. Ближче до проїжджої частини знаходився Павлик. Він і взяв на себе основний удар машини. Очевидці кажуть, що після того, що сталося, водій не вийшов, а буквально вивалився з кабіни. Був такий п'яний, що не тримався на ногах. Медекспертиза підтвердила це – рівень алкоголю в крові перевищував норму в десять разів! Була перевищена і швидкість, з якою їхав водій", – розповіла жінка.

Керівник відділу комунікації поліції Житомирській області Алла Ващенко не виключає й того, що водій міг  заснути за кермом.

"Машина врізалася спочатку в дрова, а потім травмувала дітей, одного з них смертельно. Поліцейським водій не зміг пояснити свої дії", – зазначила вона.

Поки травмований Сашко перебуває в Житомирській обласній дитячій лікарні. Мама не відходить від малюка. Він часто скаржиться на головний біль і нудоту. Окрім цього, дитина перебуває у стані стресу, адже пам’ятає все, що сталося.

Місцеві жителі кажуть, що підприємець, у якого в Народичах ціла мережа торгових точок, часто їздив за кермом у нетверезому стані. І часто від цього страждали перехожі.


Почему вы можете доверять vesti-ua.net →

Читайте vesti-ua.net в Google News

Коли, на вашу думку, можливе закінчення війни в Україні?
Последние новости
22:57
Украинские воины установили контроль над горсоветом Купянска
295
22:43
Крепкие морозы взяли Украину в плен: прогноз на 13 января
282
22:19
Войска РФ усилили давление на Часов Яр — 24 ОМБр
273
22:03
Трамп признался в разочаровании переговорами и ответил, доверяет ли до сих пор Путину
846
21:58
Эстония запретила въезд более 200 российским военным, участвовавшим в войне против Украины
335
21:33
В Украине увеличат продолжительность отпуска: что предусматривает новый Трудовой кодекс
604
21:14
Дания ответила спецпосланнику Трампа на слова об "оккупации" Гренландии
442
20:56
Профильный комитет Рады не поддержал отставку Малюка с должности главы СБУ — нардеп
413
20:41
До конца зимы договоренностей не будет: Кулеба ответил, завершится ли война в этом году
507
20:18
На фоне войны в Украине Франция формирует новый военный резерв
418
20:01
У Зеленского нет карт, есть только я, - Трамп
526
19:53
Гороскоп на 13 января: прогноз для каждого знака зодиака
515
19:34
Лед полностью сковал самый высокий равнинный водопад Украины
463
19:15
Новая система пограничного контроля: конфликт между аэропортами и Еврокомиссией обострился
448
18:56
Запуск 5G в Украине: изменится ли стоимость тарифов
537
18:37
Украину скуют крепкие морозы: прогноз погоды на 13 января
361
18:18
Пять знаков зодиака будут особенно удачливы на этой неделе
854
17:59
В США обвинили Данию в "оккупации" Гренландии
497
17:40
Во Львове запустили пилотный 5G, - Федоров
389
17:21
Нападение с применением ножа в Киеве: что произошло в школе
525
17:02
Громкие кадровые перестановки в Украине: кого еще могут заменить
609
16:43
Украину накрыла настоящая зима: какой будет погода на этой неделе
416
16:24
В Сумской области зафиксировали два редких природных явления
487
16:05
Если мы не захватим Гренландию, это сделают Россия или Китай, - Трамп
499
15:46
Астрологи назвали три знака зодиака, которые будут грести деньги лопатой всю неделю
1.1т
15:27
Золото бьет рекорды стоимости на фоне протестов в Иране
325
15:08
Нардеп рассказал о реальной ситуации на столичных ТЭЦ-5 и ТЭЦ-6
827
14:49
Зеленский внес в Раду законопроекты об очередном продлении военного положения и мобилизации
577
14:30
США изучают варианты военного вмешательства в ситуацию в Иране, - Трамп
408
14:11
Ночная атака РФ на энергетическую инфраструктуру: десятки тысяч семей в Одесской области остались без света
444
13:52
Продажи электрокаров в Украине выросли и установили рекорд
356
13:33
Гороскоп на 12 января по картам таро: кто сегодня может столкнуться с неожиданностями
536
13:14
Украинцев предупредили об очередях на границе с Польшей
369
12:55
В школе Киева произошло нападение на учительницу и ученика
385
12:36
Новейшая система противоракетной обороны НАТО бессильна против "Орешника", - Die Welt
961
12:17
Названы даты, когда лучше всего убрать новогоднюю елку
688
11:58
Канада опасается, что может стать следующей "целью" Трампа, - Bloomberg
358
11:39
Достать до Москвы: Британия заявила о намерении создать для Украины новую баллистическую ракету
481
Больше новостей

Продолжая просматривать vesti-ua.net Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности и согласны с использованием файлов cookie