Новости Украины || Вести-UA

» » » 13-річний Ігор потребує пересадки кісткового мозку

22-08-2019, 23:04

13-річний Ігор потребує пересадки кісткового мозку

505

Нашої з вами допомоги потребує багатодітна родина переселенців із Луганщини. В одного із п'ятьох дітей - тринадцятирічного річного Ігоря - гострий лімфобластний лейкоз. Онкологія прогресує, на хіміотерапію організм реагує тяжко, тож єдиним порятунком може стати пересадження кісткового мозку. Для мами хлопця, яка виховує дітей сама, вартість операції захмарна - понад 100 тисяч євро.

Про хворобу сина Анна дізналася випадково. У червні цього року Ігореві раптово стало зле.

"У нас перед этим ну просто кашель начался. Мы же думали - простыл. А потом у него начался просто отек лица", - розповідає Анна Хаджиоглу, мати Ігоря.

Спочатку медики запідозрили в дитини алергію. Та коли після лікування набряк зник, а стан не покращився - Ігоря направили до обласної лікарні.

"Сделали нам КТ - компьютерную томографию - у него получается опухоль на всю грудную клетку, сердце закрывает. Вот, нас положили в гематологію", - розповідає Анна Хаджиоглу, мати Ігоря.

"Ігор має діагноз - гострий та лімфобластний лейкоз з зараженням лімфатичних вузлів средостіння органів черевної порожнини. Дуже складний перебіг, висока група ризику і дитина на даний момент вже в ремісії за даними кісткового мозку, але пухлинний процес редостіння зменшився лише на 50%", - повідомив Єгор Павленко, лікар гематолог Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Перший етап лікування хіміотерапією довелося призупинити - організм Ігоря виявився для цього заслабким. А тільки по його завершенні можна перейти до наступного блоку - високодозованої хімії, яку планують робити у столичному "Охматдиті".

"Подальша доля як буде розвиватися саме пухлинний процес - або буде він заходити в повний регрес будемо досягати повної ремісії - на даний момент важко сказати. Але наступним етапом після високодозованої хімії при т-клітинних лейкеміях - це пересадка стовбурових клітин кісткового мозку", - зазначив Єгор Павленко, лікар гематолог Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Грошей на трансплантацію у мами хлопчика немає. Однак родина вірить в одужання дитини. І будує плани на майбутнє.

"Сейчас что я больше хочу? - Выздороветь. - А после выздороветь, о чем мечтаешь? - Мечтаю нормально выучиться и заниматься спортом и пойти на парикмахера".

Удома на Ігоря чекають три сестрички та молодший братик. Сім'я сподівається, що завдяки небайдужим їм вдасться вилікувати рідну людину та назавжди забути, що таке онкологія.

Допомогти Ігореві може кожен. Для його порятунку важлива кожна гривня. Усі необхідні реквізити зараз на екрані. Також їх можна знайти на сайті podrobnosti.ua у розділі "Ми допомагаємо".

Картка ОщадБанку
4790 7299 0893 8541
Анна Хаджиоглу - мати хворого хлопчика
телефон Анни Хаджиоглу, матері:
(095) 445 37 03