Новости Украины || Вести-UA

» » » Студентів брехнею та маніпуляціями направляють на дезорганізацію університетів

26-06-2019, 09:05

Студентів брехнею та маніпуляціями направляють на дезорганізацію університетів

4.4т

Масована атака на освіту в Україні набирає нових обертів. Організатори знову використовують студентів, відвертою брехнею і маніпуляціями, направляючи їх на розхитування і дезорганізацію університетського життя. За останні роки хвиля підриву університетської стабільності пройшлася по вузах Харкова, Одеси, Запоріжжя, Черкас і ряду інших регіонів країни. На черзі великі університети Києва і в першу чергу КНУ ім. Шевченка та КПІ.

Зокрема, КПІ, абсолютно сторонні для університету люди, почали терзати вельми давно. Спочатку "кошмарити" політех намагалися в умовно правовому полі. У ЗМІ розміщувалася дезінформація про будівельні махінації, зловживання на ремонтах і багато іншого. Всі звинувачення були спростовані численними перевіряючими організаціями, але це ніякого значення для організаторів хаосу не мало. Вони до цього дня закидають наклепом правоохоронні органи і Міносвіти. І демонстративно обурюються, коли жодна інстанція не знаходить підстав для реагування на давно спростовану брехню.

А сьогодні вельми сумнівної репутації «громадські активісти» організували проплачений мітинг протесту під стінами МОН. Їх вимоги вже не обмежилися відставкою ректора університету. Псевдоактівісти, нічого не відаючи про грандіозну роботу МОНу щодо реформування освіти і про зміст цього реформування, висунули примітивну і некомпетентну критику про роботу міністерства.

На захист репутації своєї Альма Матер вийшли і студенти КПІ. Вони просять не пов'язувати заклики і дії купки авантюристів з позицією всього студентства університету. Ось основні витяги з їх звернення до МОН:

«Протягом останнього року сторонніми для університету "активістами" та пов'язаними з ними деякими ЗМІ і telegram-каналами здійснюються цілеспрямовані спроби дискредитувати та дестабілізувати роботу великого колективу і його керівництва. Для цього в інформаційний простір постійно і методично вкидається наклепницька, недостовірна інформація, на основі якої проводиться підбурювання студентів до різних деструктивних дій, непокори і проведення страйків. Цими ж активістами в правоохоронні органи та органи державного управління спрямовуються різного роду скарги про начебто масштабні порушення в університеті. Чисельні перевірки уповноваженими компетентними органами, що здійснювалися протягом останніх 6-8 місяців, не підтвердили жоден з пунктів звинувачення університету і його керівництва.

Останнім часом вказана група осіб почала активно агітувати студентів провести масштабний мітинг перед будівлею МОН. Претензії, які висловлювала група до міністерства, були досить нечіткими і незрозумілими і вже декілька разів змінювалися. Складається враження, що причини мітингу для його організаторів не мають значення, головне, щоб цей мітинг відбувся.

Вказані "активісти", не маючи жодного відношення до студентства КПІ ім. Ігоря Сікорського, намагаються виступати якраз від імені цього студентства, що є неправдою і грубою маніпуляцією. Просимо захистити добре ім'я КПІ ім. Ігоря Сікорського, не пов'язуючи наш університет і його студентів з купкою авантюристів. Для нас дуже важливо безперешкодно здобувати вищу освіту у відомому у світі технічному університеті без втягування у брудні провокації і маніпуляції громадською свідомістю».

Залишається сподіватися, що переважна більшість студентів України віддає собі звіт, що їх успіх в майбутньому залежить тільки від напруженої і добре організованої праці сьогодні з освоєння нових знань і набуття сучасних компетенцій.