» » Ольга Богомолець розповіла про різницю між двома Майданами та закликала громадян не бути байдужими
30-04-2014, 12:39

Ольга Богомолець розповіла про різницю між двома Майданами та закликала громадян не бути байдужими

2.1т

У рамках поїздки по Західній Україні кандидат на пост Президента Ольга Богомолець відвідала Івано-Франківськ, Калуш та Стрий. В Івано-Франківську пані Богомолець вшанувала пам'ять Романа Гурика з Небесної Сотні в меморіальному сквері (Станіславівський некрополь – біля готелю «Надія») та прочитала лекцію студентам Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, в якій розповіла про помилки Помаранчевої революції. «Після перемоги всі думали, що краще життя буде вже завтра: країна стане європейською, економічно розвиненою, безпечною. Не було відповідальності. Але головна різниця між 2004 та 2014 роками – народження громадянського суспільства. Люди, а особливо – молодь, розуміють свою відповідальність та розуміють, що без них – нічого не буде», - сказала пані Богомолець. Також вона закликала тих 15 мільйонів громадян, які не голосували на останніх парламентських та президентських виборах, не змарнувати свій шанс, бо якщо Україна знову наступить на «олігархічні граблі», то другого не буде ще довго. Підбиваючи підсумки зимових подій, Ольга Богомолець зазначила, що Майдан має бути легалізованим. «Майдан був інструментом, але Майдан ще не закінчився. Наш з вами Майдан ще тільки починається», - наголосила Ольга Богомолець.

Під час прес-конференції, яка відбулась у прес-центрі «Вісті», Ольга Богомолець висловила занепокоєння з приводу подій на сході України. «Коли є загроза територіальній цілісності, то не треба думати, проводити чи не проводити антитерористичну операцію, треба діяти! Треба спитати колишнє і чинне військове керівництво - чому можлива в нашій країні така ситуація, коли 500 чоловік можуть непомітно підійти до військової частини і почати штурм? Якщо дозволяють таку ситуацію, то я вважаю, що це або непрофесіоналізм, або підступність, або навмисна провокація», - заявила пані Богомолець. Вона підкреслила, що потрібно діяти на упередження за допомогою розвідки та просто не доводити справу до стрілянини.

Велику увагу Ольга Богомолець приділила єдності України та припиненню роздмухування протистояння Заходу та Сходу. «Ми маємо з повагою ставитись до історії одне одного і розуміти, що в нас спільне майбутнє. І сьогодні в Україні є багато людей дуже різних. Є хлопці, дівчата, чоловіки, жінки, є майданівці і є антимайданівці, є «бандерівці» і є «сепаратисти», всі дуже різні. І те, що нас об’єднує, – це те, що Україна в нас одна і майбутнє у нас одне», - так сказала Ольга Богомолець.

Вранці 30 квітня Ольга Богомолець відвідала автомобільний завод у Стрийському районі Львівської області. Цей завод виготовляє бортові мережі авто, має власний митний пункт, а порівняно висока зарплатня приваблює молодих працівників, що розвінчує міф про Захід, який працює виключно за кордоном або у сфері послуг. Цей завод є німецьким підприємством і керівництво його підкреслює, що зацікавлене в подальшому розвитку свого бізнесу в Україні. Серед клієнтів заводу багато всесвітньо відомих автомобільних компаній.

Також вранці Ольга Богомолець поспілкувалася з місцевими ЗМІ у Народному Домі Стрия та зустрілася з прихильниками і волонтерами. Зустріч була недовгою, проте теплою. "Україна заслуговує на Президента-патріота, для якого національна гідність, мораль, честь, справедливість будуть понад усе", - заявила під час спілкування з громадою пані Богомолець.

Нагадаємо, що сьогодні, 30.04, кандидат на пост Президента України Ольга Богомолець перебуває з візитом у містах Стрий та Львів. На сьогоднішній день заплановано також зустріч із медичною громадою Українського лікарського товариства у Львові, прес-конференцію у Львівському прес-клубі, спілкування з прихильниками, волонтерами та підприємцями Львова.

Прес-служба Ольги Богомолець спеціально для Вісті-UA

Если вы заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter

Читайте срочные новости в Telegram