Новости Украины || Вести-UA

КОРОНАВИРУС: УКРАИНА - Подтвержденные случаи: 23 204 (+394) | Вылечились: 9 311 (+377) | Умерли: 696 (+17)


20-11-2015, 17:45

«Чорна п'ятниця» – це день розпродажів

4.3т

Лічені години залишилися до “чорної п‘ятниці”, з якої, за традицією, наступної доби після Дня подяки у США стартує різдвяний розпродаж. Звичай чорна пятниця розпродаж в україні про яку Ви можете дізнатися на сторінці http://www.promocode.kiev.ua/black-friday.html перейнялося з інших країн, відтак, у всьому світі очікується справжній бум, коли придбати подарунки можна майже задарма.

Цьогоріч експерти прогнозують зростання купівельної спроможності американців.

“Це перший сезон за тривалий час, коли покупці не відчувають жодного тиску. Це стосується як цін на харчі, так і цін на бензин, які знижуються. Ринок нерухомості теж зберігається на одному рівні. Відтак, на користь покупців грають багато чинників”, – зазначив Пол Свінанд, аналітик з Moingstar.

Один із символів “чорної п‘ятниці” – величезні черги. Винахідливі американці винайшли нову послугу: за 20 доларів на годину можна найняти волонтера, який постоїть у черзі.

За прогнозами, рекорд поб‘ють онлайн-розпродажі. Загалом у США очікують найбільш прибуткового сезону знижок за останні 3 роки. Хоча і результат торішньої “чорної п‘ятниці” був непоганий – американці витратили понад 57 млн доларів.

Ты еще не подписан на Telegram? Быстро жми!