МЕНЮ
Сервіс для колумністів і коммунікаціонщіків

БІЗНЕС.ДАЙДЖЕСТ

ПИШИ КОЛОНКУ І ОТРИМУЙ ДОСТУП ДО АУДІТОРІЇ!

ЩО ТАКЕ БІЗНЕС.ДАЙДЖЕСТ

сервіс для публікації авторського контенту

БІЗНЕС.ДАЙДЖЕСТ ДЛЯ:

* підприємців

* управлінців

* экспертів

ЯК ПРАЦЮЄ БІЗНЕС.ДАЙДЖЕСТ

1. Відправте редактору посилання на свою сторінку у facebook.com

2. У разі прийняття рішення, вас підключать до сервісу

3. Відправляєте редактору свій текст - натомість він розміщює його у рубриці "Колумніст"

ЯКИЙ КОНТЕНТ ПУБЛІКУЄТЬСЯ

1. Коментарі та аналіз подій

2. Експертні висновки

3. Поради підприємцям

БІЗНЕС.дайджест

БЕЗКОШТОВНО

Разовий редакційний внесок за використання сервісу

Faq

А навіщо потрібно писати і публікуватися?

Давайте почнемо з простих речей

По-перше, це хороший спосіб розповісти про себе і хвилюючих Вас темах, що важливо в наш цікавий час. По-друге, і напевно це найголовніше, Ви надаєте неоціненну підтримку всім учасникам - журналістам, політологам, експертам та багатьом іншим. Ділячись досвідом, описуючи враження, розповідаючи про цікавих людей, Ви самі вступаєте на стежку творчості, заманюючи в нього Ваших читачів. Чим цікавіше буде Ваша стаття, колонка або огляд, чим більше нового Ви розповісте суспільству, не соромлячись і не приховуючи своїх секретів, тим більше неоціненний вклад Ви внесете в розвиток українського суспільства.

Як вибрати тему

Кожна людина по-своєму письменник. Всі ми думаємо, мріємо, творимо. Різниця лише в тому, наскільки кожен з нас готовий втілити в реальність свій творчий потенціал, створити те, що буде тільки Ваше - неповторне і цікаве. Саме тому ми рекомендуємо Вам писати тільки про те, що дійсно Вам цікаво, що зворушує і хвилює Вас, що Ви готові поділитися з аудиторією. Розкажіть свою історію, про свій досвід, враження, людей, про кого слід було б розповісти світу. Якщо Ви експерт в якійсь із областей і зможете доступно, досить докладно і простою мовою розповісти свою тему - це напевно буде цікаво читачам.


Розповісти іншим про особистий досвід з життя

Більшість людей обмежується короткими постами в соціальних мережах, публікацією фотографій, але мало хто дійсно готовий поділитися своїм досвідом розвитку зв'язків, показати потрібні і цікаві місця, описати процеси, які могли б допомогти розвинути бізнес.

Залишилися запитання?

Напишіть нам на пошту: [email protected]Контакти

[email protected]